Meist

Innovatsioon, idealism

ja individuaalne lähenemine

Kauni naeratuse nimel

Pakume oma patsientidele innovaatilist ja individuaalset hambaraviteenust kasutades parimaid tänapäevaseid tehnoloogiaid ja tehnikat.

01

Mida me pakume

Innovaatiline ja individuaalne hambaravi

Meie hambaarstid on osalenud paljudel CAD/CAM digitaalse hambaravi ülemaailmsetel kongressidel. Sealhulgas Singapuris ja Dubais, kus kogunevad traditsiooniliselt meie eriala innovaatorid üle kogu maailma. Samuti on meie hambatehnikud osalenud rahvusvahelistel koolitustel ning on spetsialiseerunud täielikult CAD/CAM tehnoloogial baseeruvale restauratiivsele hambaravile.

Me oleme innovaatilised ja ei kavatse laskuda rutiini. Meie töö eesmärk on lihtsalt selline. Läheneme oma patsientidesse individuaalselt, pakkudes hambaraviteenust kasutades vaid parimaid tänapäevaseid tehnoloogiaid ja tehnikat.

02

Kunst kliinikus

Lola Liivati maalide püsinäitus

Lola Liivat on üks esimesi naismaalijaid Eestis, kes võttis 1960. aastail omaks abstraktse kunstikeele ja arendas välja enda isikupärase romantilise väljenduslaadi. Abstraktse ekspressionismi rütmikalt pulsseeriva maalikeele mõjutustel kujundas Liivat barokselt dünaamilise maalistiili, mis üldistab looduskogemusi, esitab vorme nende liikumises ja rõhutab meeleolu. Meeleolukus väljendub Liivati maalides värvikirevate maalikäikudega ja silmapaistvate intensiivsete toonide rohkusega.
(Komissarov 2011)

Näitus koosneb kaheteistkümnest teosest.

Tunnustused:
1998 Ado Vabbe preemia
2001 Valgetähe medaliklassi teenetemärk
2008 Konrad Mäe medal

02

Kunst kliinikus

Svetlana Lindi akvarellid

Alates 21.06.2021 on meil avatud ajutine näitus, kus saab näha Eesti marinisti Svetlana Lindi töid.

Svetlana Lind on akvarellist, kelle lemmikžanriks on meremaal. Akvarell on kui vesi, mis voolab ja areneb ning seetõttu oli maalitehnika suuna valik tema jaoks ilmne. Svetlana näeb ümbritseva maailma ilu, eelkõige inspireerib teda meri, mille kohal sooviks lennata ning seda tunnet oma maalides edasi anda.

Svetlana on Narva kunstnike ühenduse «Vestervalli» ja akvarelli ühenduse «Vesiroosi Galerii» liige. Tema tööd asuvad erakogudes Eestis, Saksamaal ja Venemaal. Ta osaleb regulaarselt kunstinäitusel Ida-Virumaal, Tallinnas, Tartus.

Lähemalt vaata Svetlana Lindi Instagrami kontolt

Haridustee:
• Kunstikool lapsepõlves
• Leningradi tehniline ülikool
• Erinevate kunstnike kunstikoolitused ja meistri-klassid
• Eesti Kunstiakadeemia Avatud akadeemia, Tallinn

03

Suuhooldusvahendid

Meie kliinikust saate osta Hollandi implantoloogide, suuõõne kirurgide ja hambaarstide meeskonna poolt välja töötatud spetsiaalseid hapnikuga rikastatud suuhooldustooteid. Tooted on mõeldud nii spetsiifiliste suuõõne probleemida raviks, kui igapäevaseks kasutamiseks.

Back to top