• Eesti
  • English
  • Русский
  • Saksa
Võta ühendust: +372 62 66 888
Helista mobiilile: +372 530 66 888
Broneeri aeg

Mikroskoop hambaravis

Käed ei suuda seda, mida silmad ei näe!

Mikroskoop on muutunud hambaravis asendamatuks töövahendiks.  Hambaravis on väga oluline hea nähtavus ja täpsus. Seda võimaldavad luubid ja mikroskoobid.  Kui luupide maksimaalne suurendusvõime on 5-kordne, siis mikroskoobi abil on võimalik näha objekti  isegi kuni 30 korda suuremalt.
 

Mikroskoobi all hambaid  ravides on võimalik näha mitmeid probleeme, mida paljas silm ei suuda märgata, nagu mikromõrad, karioossed kahjustused jne.  Eriti suur abi on mikroskoobist juureravis – nii on võimalik avastada lisakanaleid, kergem teostada ümberravi ja leida  kanalitest sinna murdunud instrumente. Mikroskoobi abil on võimalik saavutada suurim täpsus proteesitöödel (ülitäpne hamba preparatsioon kroonide, sildade ja laminaatide valmistamisel). Ja isegi tavaline hambatäidis võib saada vilunud arsti käe all mikroskoopiliselt ilusad köbrud ja vaod, tihedast ääresulust rääkimata.
Suurem täpsus hambaarsti töös tagab parema esteetika ja kauakestvamad ravitulemused. Tihti aitab mikroskoop kaasa koheselt õige diagnoosi panemisele, mis võib vähendada ravivisiitide arvu ja sellega kaasnevat lisakulu.
Enamgi veel – kaasaegse tehnoloogia (integreeritud video- ja fotokaamera) abil on võimalik kaasata patsienti veelgi paremini raviprotsessi. Patsient saab soovi korral jälgida kogu raviprotseduuri lakke paigaldatud monitori abil.
Üks mikroskoopiline pilt on väärt enam kui tuhat sõna...

Meie kliinikus on kasutusel Saksa firma KARL KAPS mikroskoobid.
Rohkem infot leiad siit ja siit .